UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Hmmm . . . Nie słyszałeś jak i kiedy to mówił - nie wiadomo czy redaktor nie przekręcił czegoś, nie byłeś na miejscu nie wiesz czy wszystkie szyby były wybite w hondzie po wypadku. Reasumując trzeba brać poprawkę na to gdy pisze ktoś - kto tylko słyszał, a nie daj boże - gdy pisze ktoś, kto słyszał od kogoś co ten świadek powiedział, im bliżej tragedii i im mniejszy łańcuch przekazujących tym info. może (ale też nie musi) być bardziej wiarygodne.