Wybrany wątek opinii

Obaj mieli prawo wjechać na skrzyżowanie! Tak! Tylko honda miała zielone a karetka nie! To właśnie karetka powinna zachować szczególną ostrożność!!!!! Upewnić się że inni uczestnicy ruchu widzą i słyszą!!!! Tego elementu zabrakło niestety.
Romulec (2016.07.14)
@Romulec - i to jest prawda karetka miala czerwone i kieroqwca karetki musial uwarzac
(2016.07.14)
Powrót do komentarzy