UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Obaj mieli prawo wjechać na skrzyżowanie! Tak! Tylko honda miała zielone a karetka nie! To właśnie karetka powinna zachować szczególną ostrożność!!!!! Upewnić się że inni uczestnicy ruchu widzą i słyszą!!!! Tego elementu zabrakło niestety.

Romulec

Anuluj