Wybrany wątek opinii
kolego to nie oni doprowadzali do stluczki tylko oni. .. on im tylko troche pomagal przy tym
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
No to skoro on powodował, to czemu oni czuli się winni? Swoje za uszami też widocznie mieli. Zresztą, jak jest napisane w artykule, ofiary były wybierane - koleś musiał wiedzieć z kim co można.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Czuli się winni, bo zachowanie takie jak dresa w oplu na pocztwoej - czyli wjechanie komuś w tył ponieważ ktoś zajechał drogę i zachamował - trudno jest udowodnić, bez rejestratora i świadków, a według prawa to ten z tyłu musi udowodnić nie winność, a ten z przodu przeważnie skazany jest na sukces.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0