Wybrany wątek opinii

kolego to nie oni doprowadzali do stluczki tylko oni. .. on im tylko troche pomagal przy tym
karol-cwa (2016.05.04)
No to skoro on powodował, to czemu oni czuli się winni? Swoje za uszami też widocznie mieli. Zresztą, jak jest napisane w artykule, ofiary były wybierane - koleś musiał wiedzieć z kim co można.
(2016.05.04)
Czuli się winni, bo zachowanie takie jak dresa w oplu na pocztwoej - czyli wjechanie komuś w tył ponieważ ktoś zajechał drogę i zachamował - trudno jest udowodnić, bez rejestratora i świadków, a według prawa to ten z tyłu musi udowodnić nie winność, a ten z przodu przeważnie skazany jest na sukces.
(2016.05.04)
Powrót do komentarzy