UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czuli się winni, bo zachowanie takie jak dresa w oplu na pocztwoej - czyli wjechanie komuś w tył ponieważ ktoś zajechał drogę i zachamował - trudno jest udowodnić, bez rejestratora i świadków, a według prawa to ten z tyłu musi udowodnić nie winność, a ten z przodu przeważnie skazany jest na sukces.