Wybrany wątek opinii

Skąd dziadek miał tyle kasy ? Ano dostał 4 zł powyżki emerytury i cierpliwie odzczędzał;)
abco (2016.04.02)
ale smieszne, wzniosles sie na wyzyny intelektu? Bedziesz teraz tydzien odpoczywal, bo mozg ci sie zlasowal?
55 (2016.04.02)
tobie 55 sie nie zlasuje, bo go nie masz
antySTArzec (2016.04.03)
Powrót do komentarzy