Skąd dziadek miał tyle kasy ? Ano dostał 4 zł powyżki emerytury i cierpliwie odzczędzał;)abco
Skąd dziadek miał tyle kasy ? Ano dostał 4 zł powyżki emerytury i cierpliwie odzczędzał;)