Wybrany wątek opinii
O tak, kochają zwierzęta a gardzą ludźmi.
Do moderacji
Odpowiedz
2
17
Nie ludzmi tylko odpadkami ludzkimi..kanaliami....niechby tylko wpadl w moje rece ten smiec....tfu...I na Sybir...
Do moderacji
Odpowiedz
14
1