Wybrany wątek opinii

O tak, kochają zwierzęta a gardzą ludźmi.
Decker (2016.03.24)
Nie ludzmi tylko odpadkami ludzkimi..kanaliami....niechby tylko wpadl w moje rece ten smiec....tfu...I na Sybir...
Bogula (2016.03.24)
Powrót do komentarzy