UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ludzmi tylko odpadkami ludzkimi..kanaliami....niechby tylko wpadl w moje rece ten smiec....tfu...I na Sybir...
Bogula
Nie ludzmi tylko odpadkami ludzkimi..kanaliami....niechby tylko wpadl w moje rece ten smiec....tfu...I na Sybir...
Bogula