Wybrany wątek opinii

Komentarz "w sumie to trochę straszne. .. " jest wyssany z palca. Jest o czym pisac, a te teksty sa fajnym przypomnieniem tak niedawnej historii
(2016.03.20)
Raczej brak tematów, pierwsza strona to spoty, wycinki z historii, kronika policyjna i elblążanka jakaś. Kiedyś e 24 tak wygladał, to juz teraz wiecej o elblau na elblag necie poczytac mozna
(2016.03.20)
Powrót do komentarzy