UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Raczej brak tematów, pierwsza strona to spoty, wycinki z historii, kronika policyjna i elblążanka jakaś. Kiedyś e 24 tak wygladał, to juz teraz wiecej o elblau na elblag necie poczytac mozna


Anuluj