UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Raczej brak tematów, pierwsza strona to spoty, wycinki z historii, kronika policyjna i elblążanka jakaś. Kiedyś e 24 tak wygladał, to juz teraz wiecej o elblau na elblag necie poczytac mozna
Raczej brak tematów, pierwsza strona to spoty, wycinki z historii, kronika policyjna i elblążanka jakaś. Kiedyś e 24 tak wygladał, to juz teraz wiecej o elblau na elblag necie poczytac mozna