UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pierd***nie...nikt mi nie zabroni słuchać głośno muzyki w aucie...tak jak głuchym lub niedosłyszącym prowadzić...jak już się zapieprza tą karetką to warto brać poprawkę na to iż nie każdy usłyszy sygnał...bo jak już nie raz zauważyłem - policja jedzie z jednej strony,straż z drugiej i *&$j wie z której mam się ich spodziewać...

frc