Wybrany wątek opinii

Niech jadą i już nie wracają. Taki pseudosport dla babochłopów to strata miejskiej kasy
OlimpiaE. (2016.02.29)
Byś się chłopie nie ośmieszał. Najwyższa klasa rozgrywek i to w czubie tabeli. Gdyby nie kurek z miasta dla Olimpii dawno by to wszystko runęło.
(2016.02.29)
Powrót do komentarzy