Wybrany wątek opinii
Niech jadą i już nie wracają.
Taki pseudosport dla babochłopów to strata miejskiej kasy
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
Byś się chłopie nie ośmieszał. Najwyższa klasa rozgrywek i to w czubie tabeli.
Gdyby nie kurek z miasta dla Olimpii dawno by to wszystko runęło.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1