UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byś się chłopie nie ośmieszał. Najwyższa klasa rozgrywek i to w czubie tabeli. Gdyby nie kurek z miasta dla Olimpii dawno by to wszystko runęło.


Anuluj