UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byś się chłopie nie ośmieszał. Najwyższa klasa rozgrywek i to w czubie tabeli. Gdyby nie kurek z miasta dla Olimpii dawno by to wszystko runęło.
Byś się chłopie nie ośmieszał. Najwyższa klasa rozgrywek i to w czubie tabeli. Gdyby nie kurek z miasta dla Olimpii dawno by to wszystko runęło.