Wybrany wątek opinii

Moim skromnym zdaniem nie wyszedł z rozbitego samochodu bez powodu, zazwyczaj tak reguła kierowcy, którzy musieli coś ukryć przed odpowiedzialnością karna np. prowadząc pojazd mechaniczny pod wpływem alkoholu.
Ziomeq (2016.02.07)
gówno jesz i gówno wiesz
(2016.02.17)
Powrót do komentarzy