UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Moim skromnym zdaniem nie wyszedł z rozbitego samochodu bez powodu, zazwyczaj tak reguła kierowcy, którzy musieli coś ukryć przed odpowiedzialnością karna np. prowadząc pojazd mechaniczny pod wpływem alkoholu.

Ziomeq