Wybrany wątek opinii

A co mają z tym wspólnego policjanci z Olsztyna jeśli akcja miała miejsce w Elblągu i Gdańsku ? Śmietankę ktoś musiał spić ?
bynio199 (2016.01.21)
Petlarczyk pracuje w Olsztynie i tylko dlatego. Musiał sobie prostak zasługi przypisać a sam nadaje się do lapania dziadków okradajacych altanki
CatchUP (2016.01.21)
Powrót do komentarzy