Wybrany wątek opinii
A co mają z tym wspólnego policjanci z Olsztyna jeśli akcja miała miejsce w Elblągu i Gdańsku ? Śmietankę ktoś musiał spić ?
Do moderacji
Odpowiedz
14
2
Petlarczyk pracuje w Olsztynie i tylko dlatego. Musiał sobie prostak zasługi przypisać a sam nadaje się do lapania dziadków okradajacych altanki
Do moderacji
Odpowiedz
8
0