Wybrany wątek opinii
1.Utrata prawa jazdy min. na 3 lata. 2.Utrata uprawnień na ładowarkę, 3.Utrata pracy-dyscyplinarka, 4 Grzywna min. 5 tyś zł. Nawet za zabójstwo i gwałt nie karają podwójnie a tu przynajmniej z 4 paragrafów. Oto "p"olska kraj bandytów.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Nikt Cię w tym kraju nie trzyma siłą, możesz wyjechać np do Somalii, tam prawo jest inne, może łagodniejsze dla pijaków.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1