Wybrany wątek opinii

Tu nie chodzi o to, że to był tylko bezdomny. .. .Po prostu mamy taki porąbany wymiar "sprawiedliwości". Za zabójstwo obojętnie kogo, idziesz sobie na trochę posiedzieć albo dostajesz w zawieszeniu. Za kradzieże i pobicia, pójdziesz siedzieć na więcej lat niż za morderstwo.
takaprawda (2015.11.30)
.. .. a jak pobijesz policjanta to już wogóle posiedzisz sobie dłuuuuugo długo. .. .
devolaje (2015.11.30)
Powrót do komentarzy