UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tu nie chodzi o to, że to był tylko bezdomny. .. .Po prostu mamy taki porąbany wymiar "sprawiedliwości". Za zabójstwo obojętnie kogo, idziesz sobie na trochę posiedzieć albo dostajesz w zawieszeniu. Za kradzieże i pobicia, pójdziesz siedzieć na więcej lat niż za morderstwo.

takaprawda