Wybrany wątek opinii
Moim zdaniem, teren ten ograniczony do terenów niezbędnych dla uprawiania sportów zimowych winien być zwolniony od opłat. Nie przynosi on takich korzysci finansowych jak obliczają urzędnicy siedzacy na samorządowej posadzie.
Góra Chrobrego w okresie zimy i sprzyjających warunkach pogodowych cieszy się dużym zainteresowaniem
mieszkańców Elblaga i okolic. Na stoku bywali narciarze z Gdańska i Kaliningradu. Władze Miasta winny w tym temacie podejmować rosądne decyzje i starać się udzielać maksymalnej pomocy celem utrzymania i rozwoju tego miejsca dla sportów zimowych i letnich. Lepsze to, niż dopłacać do różnego rodzaju patologi szerzącej sie wśród społeczeństwa. .
Do moderacji
Odpowiedz
50
4
Bardzo madra i sensowna wypowiedz. Tylko czy ktos z decydentow to czyta i wyciaga wnioski ?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0