UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Moim zdaniem, teren ten ograniczony do terenów niezbędnych dla uprawiania sportów zimowych winien być zwolniony od opłat. Nie przynosi on takich korzysci finansowych jak obliczają urzędnicy siedzacy na samorządowej posadzie. Góra Chrobrego w okresie zimy i sprzyjających warunkach pogodowych cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców Elblaga i okolic. Na stoku bywali narciarze z Gdańska i Kaliningradu. Władze Miasta winny w tym temacie podejmować rosądne decyzje i starać się udzielać maksymalnej pomocy celem utrzymania i rozwoju tego miejsca dla sportów zimowych i letnich. Lepsze to, niż dopłacać do różnego rodzaju patologi szerzącej sie wśród społeczeństwa. .