Wybrany wątek opinii

Glupek mogł nic nie mówić jesli poszkodowany by nie zgłosił wlamania to upiekło by mu sie colkiem a tak to może nawet mandat albo upomnienie dostać i co on twedy zrobi
(2015.11.12)
Szkoda, że to nie twoja altanka!!!
(2015.11.12)
Powrót do komentarzy