Wybrany wątek opinii
Glupek mogł nic nie mówić jesli poszkodowany by nie zgłosił wlamania to upiekło by mu sie colkiem a tak to może nawet mandat albo upomnienie dostać i co on twedy zrobi
Do moderacji
Odpowiedz
2
7
Szkoda, że to nie twoja altanka!!!
Do moderacji
Odpowiedz
11
0