UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Glupek mogł nic nie mówić jesli poszkodowany by nie zgłosił wlamania to upiekło by mu sie colkiem a tak to może nawet mandat albo upomnienie dostać i co on twedy zrobi
Glupek mogł nic nie mówić jesli poszkodowany by nie zgłosił wlamania to upiekło by mu sie colkiem a tak to może nawet mandat albo upomnienie dostać i co on twedy zrobi