Wybrany wątek opinii

Przepuścić go przez komin w Oswiecimiu.
Barbarossa (2015.10.09)
No co Ty. .. Za duży smród by powstał!
adamixus (2015.10.09)
Do Sztutowa bliżej.
Pioter1234 (2015.10.11)
Powrót do komentarzy