Wybrany wątek opinii

Z tego śmiecia już nic nie będzie worek z wapnem i po kłopocie teraz go żywić za nasze podatki będą później wyjdzie wypasiony.
edekZkrainyKredek (2015.10.09)
Zgadzam się, miał szansę, nie rokuje poprawy to do utylizacji śmiecia!!!
egon785 (2015.10.10)
Powrót do komentarzy