Wybrany wątek opinii

Jak telefon jest na abo, albo na kartę, to policja od razu wie z kim rozmawia. Sama kiedyś zgłaszałam coś na drodze i podali dane właściciela tel. A co tel. bez umów? jaki problem jest namierzyć osobę;)
(2015.07.03)
zastanów się co piszesz!!!! Podsuwasz pomysły niewybrednym żartownisiom. Mogą zadzwonić w momencie gdy ktoś inny będzie potrzebował pomocy, a służby ratownicze będą gdzie indziej, bo kogoś się żarty trzymają. Mam nadzieję że w takiej sytuacji to TY będziesz potrzrebować pomocy.
(2015.07.03)
Policja namierza telefon po 2 numerach. IMEI (skojarzonym z telefonem) jak i IMSI (skojarzonym z kartą) Nawet jak wyjmiesz kartę to i tak Cie znajda
(2015.07.04)
Powrót do komentarzy