UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak telefon jest na abo, albo na kartę, to policja od razu wie z kim rozmawia. Sama kiedyś zgłaszałam coś na drodze i podali dane właściciela tel. A co tel. bez umów? jaki problem jest namierzyć osobę;)


Anuluj