UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak telefon jest na abo, albo na kartę, to policja od razu wie z kim rozmawia. Sama kiedyś zgłaszałam coś na drodze i podali dane właściciela tel. A co tel. bez umów? jaki problem jest namierzyć osobę;)
Jak telefon jest na abo, albo na kartę, to policja od razu wie z kim rozmawia. Sama kiedyś zgłaszałam coś na drodze i podali dane właściciela tel. A co tel. bez umów? jaki problem jest namierzyć osobę;)