UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proszę o monitorowanie tej chłodni, ponieważ lada moment zacznie się zbiór groszku i kukurydzy. Oczyszczalnia w tej firmie nie ma możliwości przerobu ilości ścieków które wyprodukuje, także część na pewno popłynie w rowy.

terkawka2

Anuluj