Wybrany wątek opinii
Nie rozumiem tylko dlaczego: "Matka i ojciec małej Gabrysi, decyzją Sądu Rejonowego w Braniewie, zostali pozbawieni praw rodzicielskich. Dzieci małżonków S. trafiły do rodziny zastępczej. "
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
czego tu nie rozumiesz? patologie pozbawiono praw- dziecko to nie pies czy kot, którego się oddaje na przechowanie, a druga patola nie może wychowywać żadnego dziecka. Ciekawe czy swoich tez nie gwałcił?! Swoją drogą durni i patologię powinno się z urzędu kastrować i sterylizować- nie byłoby takich przypadków
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
gdyż rodzice małej gabrysi są też niepełnosprawni umysłowo, a oskarżonym zabrano ich własne dzieci
Do moderacji
Odpowiedz
2
0