Wybrany wątek opinii

te de bi ile spowodowały tylko to ze juz niedługo ludzie bedą jeździć bez prawka i tyle. .. chory system. ..
(2015.05.20)
Sam jestes chory przy-glupie. niech jezdza bez prawka miejce w wiezieniu sie dla takich cwaniakow znajdzie
belt (2015.05.20)
Wystarczy jeździć zgodnie z przepisami, a nikt nie będzie musiał bez prawka jeździć, chory gimbusie.
(2015.05.20)
Powrót do komentarzy