Wybrany wątek opinii
te de bi ile spowodowały tylko to ze juz niedługo ludzie bedą jeździć bez prawka i tyle. .. chory system. ..
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
Sam jestes chory przy-glupie. niech jezdza bez prawka miejce w wiezieniu sie dla takich cwaniakow znajdzie
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
Wystarczy jeździć zgodnie z przepisami, a nikt nie będzie musiał bez prawka jeździć, chory gimbusie.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0