Wybrany wątek opinii

no dzielni policjanci, po cholerę ten wyczyn? chcą niech się biją!! umówili się niech się wytłuką!!! byle by niewinnym krzywdy nie robili.
(2015.04.28)
to niech sie na polu bija, a nie drodze ekspresowej, teraz juz wiesz po co ten wyczyn?
(2015.04.28)
Powrót do komentarzy