Wybrany wątek opinii
no dzielni policjanci, po cholerę ten wyczyn? chcą niech się biją!! umówili się niech się wytłuką!!! byle by niewinnym krzywdy nie robili.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
to niech sie na polu bija, a nie drodze ekspresowej, teraz juz wiesz po co ten wyczyn?
Do moderacji
Odpowiedz
3
0