Wybrany wątek opinii

Niestety jeden z bardzo nielicznych miłych i otwartych ludzi w aeroklubie, dla reszty liczy się tylko kasa. A szkoda.
(2014.07.22)
To dla tego sympatycznego i otwartego Pana liczy sie tylko kasa jesli juz. I nie bylby to wcale problem gdyby staly za tym komptencje i jakies alternatywy. Poprzedniemu dyrektorowi ten sympatyczny Pan nie dorasta do piet.
Klaudiusz (2014.07.26)
Powrót do komentarzy