UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niestety jeden z bardzo nielicznych miłych i otwartych ludzi w aeroklubie, dla reszty liczy się tylko kasa. A szkoda.
Niestety jeden z bardzo nielicznych miłych i otwartych ludzi w aeroklubie, dla reszty liczy się tylko kasa. A szkoda.