Wybrany wątek opinii

" Dawno temu w Elblągu. .. spadło bezrobocie' To musiało być bardzo dawno w ubiegłym wieku.
Bez.Roboty.jestem (2014.05.17)
Do Bez. Roboty. jestem informacja pochodzi z 3 maja 1029 r. Tak wiec masz Pan rację.
Karol1950 (2014.05.17)
Powrót do komentarzy