Wybrany wątek opinii
" Dawno temu w Elblągu. .. spadło bezrobocie' To musiało być bardzo dawno w ubiegłym wieku.
Do moderacji
Odpowiedz
11
1
Do Bez. Roboty. jestem informacja pochodzi z 3 maja 1029 r. Tak wiec masz Pan rację.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0