UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
" Dawno temu w Elblągu. .. spadło bezrobocie' To musiało być bardzo dawno w ubiegłym wieku.
Bez.Roboty.jestem
" Dawno temu w Elblągu. .. spadło bezrobocie' To musiało być bardzo dawno w ubiegłym wieku.
Bez.Roboty.jestem