Wybrany wątek opinii

Ten dyplomowany drogista to moja babcia:) Pani Zosia:) cudowna kobieta, która swoim uśmiechem i serdecznością obdarzała wszystkich swoich klientów:) Dzisiaj pomimo swojego wieku nadal cieszy się pięknym wyglądem i wspomina z łezką w oku lata przepracowane w sklepie zwanym HERBAPOL:)
(2011.04.26)
Pani Zosia to rowniez moja znajoma i mama mojej dawnej przyjaciolki Malgosi, z ktora starcilam kontakt, wyjechalam do Canady w 1987
Maya (2018.01.02)
Powrót do komentarzy