Wybrany wątek opinii
Ten dyplomowany drogista to moja babcia:) Pani Zosia:) cudowna kobieta, która swoim uśmiechem i serdecznością obdarzała wszystkich swoich klientów:) Dzisiaj pomimo swojego wieku nadal cieszy się pięknym wyglądem i wspomina z łezką w oku lata przepracowane w sklepie zwanym HERBAPOL:)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Pani Zosia to rowniez moja znajoma i mama mojej dawnej przyjaciolki Malgosi, z ktora starcilam kontakt, wyjechalam do Canady w 1987
Do moderacji
Odpowiedz
1
0