UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pani Zosia to rowniez moja znajoma i mama mojej dawnej przyjaciolki Malgosi, z ktora starcilam kontakt, wyjechalam do Canady w 1987

Maya

Anuluj