Wybrany wątek opinii
nie byliśmy w sobotę na "koncercie" nie ma zdjęć, a tak w ogóle, to ile trwał koncert J. Steczkowskiej, bo też nic nie piszecie, ani o honorarium za ten "koncert"
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
bo nie ma czym się chwalić ! chyba wiadomo, że Justysia nie nadaje się na rozrywkę ! kto lubi może jej słuchać i ogladac akrobacje ale bawić się przy tym nie da rady!
Do moderacji
Odpowiedz
2
1