UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
bo nie ma czym się chwalić ! chyba wiadomo, że Justysia nie nadaje się na rozrywkę ! kto lubi może jej słuchać i ogladac akrobacje ale bawić się przy tym nie da rady!
bo nie ma czym się chwalić ! chyba wiadomo, że Justysia nie nadaje się na rozrywkę ! kto lubi może jej słuchać i ogladac akrobacje ale bawić się przy tym nie da rady!