UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

bo nie ma czym się chwalić ! chyba wiadomo, że Justysia nie nadaje się na rozrywkę ! kto lubi może jej słuchać i ogladac akrobacje ale bawić się przy tym nie da rady!


Anuluj