Wybrany wątek opinii
ja ostrzegam przed upałem bo teraz moda, aby politycy dbali i ostrzegali nas przed wychodzeniem z domu na słońce, abyśmy dużo pili... wody oczywiście nawet Czarzasty zwołał konferencję, aby ostrzec przed zwoływaniem konferencji w tym upale :-))) jak widać słońce faktycznie zaszkodziło i przegrzało wysokie czółko ! Zukowska skrytykowała Trzaskowskiego więc jak widać słońce grzeje naprawdę zbyt mocno w lewicy ! za to do medali są pierwsi ! co za paranoja !
Do moderacji
Odpowiedz
12
5
Masz rację ale sprostuję początek zdania. No pełnych koszy to jednak nikt nie postawił.
A przy okazji wspinnę że w Elblągu są też ławki i to przy 12 lutego nad którymi między szczebelkami siedziska prawie na pół metra wyrasta nieskoszona trawa, chwasty, zboża. To po co ta ławka jak nie da się usiąść??
Do moderacji
Odpowiedz
4
2