Wybrany wątek opinii

ja ostrzegam przed upałem bo teraz moda, aby politycy dbali i ostrzegali nas przed wychodzeniem z domu na słońce, abyśmy dużo pili... wody oczywiście nawet Czarzasty zwołał konferencję, aby ostrzec przed zwoływaniem konferencji w tym upale :-))) jak widać słońce faktycznie zaszkodziło i przegrzało wysokie czółko ! Zukowska skrytykowała Trzaskowskiego więc jak widać słońce grzeje naprawdę zbyt mocno w lewicy ! za to do medali są pierwsi ! co za paranoja !
(2026.06.27)
Masz rację ale sprostuję początek zdania. No pełnych koszy to jednak nikt nie postawił. A przy okazji wspinnę że w Elblągu są też ławki i to przy 12 lutego nad którymi między szczebelkami siedziska prawie na pół metra wyrasta nieskoszona trawa, chwasty, zboża. To po co ta ławka jak nie da się usiąść??
Przykre (2026.06.28)
Powrót do komentarzy