UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Masz rację ale sprostuję początek zdania. No pełnych koszy to jednak nikt nie postawił. A przy okazji wspinnę że w Elblągu są też ławki i to przy 12 lutego nad którymi między szczebelkami siedziska prawie na pół metra wyrasta nieskoszona trawa, chwasty, zboża. To po co ta ławka jak nie da się usiąść??
Przykre