UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Masz rację ale sprostuję początek zdania. No pełnych koszy to jednak nikt nie postawił. A przy okazji wspinnę że w Elblągu są też ławki i to przy 12 lutego nad którymi między szczebelkami siedziska prawie na pół metra wyrasta nieskoszona trawa, chwasty, zboża. To po co ta ławka jak nie da się usiąść??

Przykre