Wybrany wątek opinii
niedługo pis wam zrobi imprezę.
msza, eleni, msza, rosiewicz, msza, otto, msza, pietrzak, msza.
Do moderacji
Odpowiedz
18
21
Przynajmniej piosenki miały tekst, ale pewnie obecnie w plytkich czasach dla niektórych kompletnie niezrozumiały
Do moderacji
Odpowiedz
9
4
Za pis akurat imprezy i wykonawcy byly i do tańca i do różańca więc bylo ok !
Do moderacji
Odpowiedz
14
20
Eucharystia jest tym, co może nas najpiękniejszego spotkać. Proszę nie kpić sobie i zastanowić się, jak coś Pan/Pani skomentuje.
Do moderacji
Odpowiedz
7
15
@Ljotnes - Bez egzaltacji poproszę zanim Pan/Pani cos napisze, od takich tekstów jest kościół
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
Co ty z tym pisem? Przecież przywrócono emerytury.
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
Kościół jest wspólnotą ludzi wierzących i dla każdego w nim jest miejsce.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1