Wybrany wątek opinii

niedługo pis wam zrobi imprezę. msza, eleni, msza, rosiewicz, msza, otto, msza, pietrzak, msza.
(2026.06.27)
Przynajmniej piosenki miały tekst, ale pewnie obecnie w plytkich czasach dla niektórych kompletnie niezrozumiały
(2026.06.27)
Za pis akurat imprezy i wykonawcy byly i do tańca i do różańca więc bylo ok !
(2026.06.27)
Eucharystia jest tym, co może nas najpiękniejszego spotkać. Proszę nie kpić sobie i zastanowić się, jak coś Pan/Pani skomentuje.
Ljotnes (2026.06.27)
@Ljotnes - Bez egzaltacji poproszę zanim Pan/Pani cos napisze, od takich tekstów jest kościół
(2026.06.27)
Co ty z tym pisem? Przecież przywrócono emerytury.
Usmiechniety (2026.06.27)
Kościół jest wspólnotą ludzi wierzących i dla każdego w nim jest miejsce.
Ljotnes (2026.06.28)
Powrót do komentarzy