UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Eucharystia jest tym, co może nas najpiękniejszego spotkać. Proszę nie kpić sobie i zastanowić się, jak coś Pan/Pani skomentuje.
Ljotnes
Eucharystia jest tym, co może nas najpiękniejszego spotkać. Proszę nie kpić sobie i zastanowić się, jak coś Pan/Pani skomentuje.
Ljotnes