UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Eucharystia jest tym, co może nas najpiękniejszego spotkać. Proszę nie kpić sobie i zastanowić się, jak coś Pan/Pani skomentuje.

Ljotnes

Anuluj