Wybrany wątek opinii
Fajnie jakby zrobili tance :)
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Dokładnie tak ale na parkiet taneczny wpuszczali bo sprawdzeniu balonika, byśmy zobaczyli prawdę ilu kocha taniec i potrafi tańczyć bo znając życie tylko na fazie by wchodzili robiąc awantury ?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0