Wybrany wątek opinii

Fajnie jakby zrobili tance :)
(2026.06.27)
Dokładnie tak ale na parkiet taneczny wpuszczali bo sprawdzeniu balonika, byśmy zobaczyli prawdę ilu kocha taniec i potrafi tańczyć bo znając życie tylko na fazie by wchodzili robiąc awantury ?
(2026.06.27)
Powrót do komentarzy