Wybrany wątek opinii

Ciekawe kto teraz chłopakowi zapłaci odszkodowanie, powództwo na drodze cywilnej? To nie brzmi najlepiej. Cykliści i użytkownicy hulajnóg powinni mieć obowiązkowe ubezpieczenie OC.
(2026.06.26)
Dokladnie tak będzie. Zostaje droga sądowa. Chyba że sprawca będzie chciał zapłacic bez tego
Trocin (2026.06.26)
Powrót do komentarzy