Wybrany wątek opinii
Ciekawe kto teraz chłopakowi zapłaci odszkodowanie, powództwo na drodze cywilnej? To nie brzmi najlepiej. Cykliści i użytkownicy hulajnóg powinni mieć obowiązkowe ubezpieczenie OC.
Do moderacji
Odpowiedz
24
1
Dokladnie tak będzie. Zostaje droga sądowa. Chyba że sprawca będzie chciał zapłacic bez tego
Do moderacji
Odpowiedz
3
1