Wybrany wątek opinii

Zabawa w Rambo na koszt podatnika
(2026.06.26)
Na pewno nie na twój, nierobie.
DDR (2026.06.26)
Ty głupku nigdy nie zrozumiesz co znaczą ćwiczenia i po co są bo nie byłeś w wojsku.
(2026.06.26)
Powrót do komentarzy