Wybrany wątek opinii
Pijany, to pewnie mandat przyjął. Tylko za co? Za to, że leżał "zasłabnięty" koło roweru? To chyba nie jest karalne. Może prowadził rower i zasłabł...
Do moderacji
Odpowiedz
6
9
Tak mając promile we krwi?!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
"Gdzie pan jechał w takim stanie? - Do domu... z pracy. ". Czy nastały już czasy z filmu "Idiokracja"? Ten krótki dialog implikuje, że facet przyznał się do jazdy pod wpływem alkoholu, PRAWDA?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0