Wybrany wątek opinii

Pijany, to pewnie mandat przyjął. Tylko za co? Za to, że leżał "zasłabnięty" koło roweru? To chyba nie jest karalne. Może prowadził rower i zasłabł...
(2026.06.26)
Tak mając promile we krwi?!!!!
(2026.06.26)
"Gdzie pan jechał w takim stanie? - Do domu... z pracy. ". Czy nastały już czasy z filmu "Idiokracja"? Ten krótki dialog implikuje, że facet przyznał się do jazdy pod wpływem alkoholu, PRAWDA?
(2026.06.26)
Powrót do komentarzy