Wybrany wątek opinii

Tak się rozwija miasto PO embląsku - firmy chcą budować a tu wszyscy na NIE. Tylko POgratulować.
(2026.06.25)
Ale co chcą budować, to może niech wieżowce 10 piętrowe stawiają ?
(2026.06.25)
PO się wstrzymało radni PiS byli przeciwko….. za nim się cos napisze… warto mieć wiedze; )
Jarek z PiS (2026.06.25)
Powrót do komentarzy