Wybrany wątek opinii
Tak się rozwija miasto PO embląsku - firmy chcą budować a tu wszyscy na NIE. Tylko POgratulować.
Do moderacji
Odpowiedz
8
6
Ale co chcą budować, to może niech wieżowce 10 piętrowe stawiają ?
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
PO się wstrzymało radni PiS byli przeciwko….. za nim się cos napisze… warto mieć wiedze; )
Do moderacji
Odpowiedz
1
0