Wybrany wątek opinii
Coś mi sie obiło o uszy o jakimś medalu za nieslychane i ogromne zasługi dla samorządu???
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
Koledzy w piaskownicy przy piwku tak mówili? Po zdaniu oznajmującym nie stawia się znaku zapytania (to te haczyki, które aż trzy zamieściłeś).
Do moderacji
Odpowiedz
0
5
no ja tez słyszałem ze to podziękowania za rozkwit miasta przez ostanie 10 lat :-))))
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
nie przy szampanie i truskawkach, piwka zostawiam dla starych partyjniaków bo bardziej im z tym do twarzy :-))
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
to jeszcze za to powinien dostać wielki ptak skoro tak prężnie działali :-))) czysta farsa
Do moderacji
Odpowiedz
3
0